www.gjith-qka.forumotion.com

www.gjith-qka.albanianforum.net
 
ForumForum  PytėsoriPytėsori  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 ***Syze me Mp3***

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin


Numri i postimeve : 187
Age : 30
Registration date : 30/12/2007

MesazhTitulli: ***Syze me Mp3***   Tue Jan 01, 2008 1:10 am

Syze me Mp3

Oakley thump 2 ofron nje Mp3 player diqka krejt tjeter me ndryshe ku ne te njejten kohe i mbron syte dhe degjon muzik, pra eshte fjala per Mp3 player te integruar ne Syze. Oakley thump ka testuar kete Mp3 player deri n3 1 GB i cili eshte i mjaftueshem deri ne 240 kenge , me nje qmim 400 dollaresh. Thump 2 gjithashtu vjen edhe me madhesi tw memories prej 256 MB me ngjyre kafe, bronzi dhe ngjyre metalike, dhe 512 Mb ne te zi me iridium, dhe ngjyr kromi.
Pra me thump 2 ju degjoni dhe shihni boten ne nje menyr me tjeter.
Baterite i ka ri mbushese keshtu qe nuk keni nevoj tia nderroni baterit , por vetem ti rimbushen ku koha e rimbushjes eshe 3 or dhe mund te degjoni muzik e rimbushjes eshte 3 ore dhe mund dhe mund te degjoni muzik afro 6 ore pa nderprer.
Metoda e qasjes ne kompjuter behet permes kabllos ne USB port ky Mp3 player i integruar ne syze perkrah keto formate AAC, MP3, WAV, WMA.

[img]Free Image Hosting at allyoucanupload.com
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://gjith-qka.albanianforum.net
 
***Syze me Mp3***
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.gjith-qka.forumotion.com :: Teknologjia-
Kėrce tek: