www.gjith-qka.forumotion.com

www.gjith-qka.albanianforum.net
 
ForumForum  PytėsoriPytėsori  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 ***Kart telefonike***

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin


Numri i postimeve : 187
Age : 30
Registration date : 30/12/2007

MesazhTitulli: ***Kart telefonike***   Tue Jan 01, 2008 1:11 am

Kushdo qe jeton ne New York ose New Jersey mund te perdore karten e meposhte telefonike falas :

1. Formoni numrin e hyrjes: 1-800-551-8524 (ne Anglisht) ose 1-800-591-4604 (ne Spanjisht)

2. Vendosni PIN-in : 9181498112

3. Formoni numrin e telefonit me te cilin doni te flisni: 011 + Prefiksi i shtetit + Prefiksi i qytetit + Numri i telefonit

4. Per telefonata te njespasnjeshme mos e mbyllni telefonin por shtyni 2 here butonin # dhe pas sinjalit zbatoni piken 3.

Kjo karte duhet te kete rreth 133 minuta me Angline,rreth 105 minuta me Italine, rreth 80 minuta me Greqine, rreth 30 minuta me Shqiperine.....etj.

Lutemi qe ai person qe do perdore kete karte te na lajmeroje ne kete teme, ne menyre qe anetaret e tjere te mos lodhen kot.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://gjith-qka.albanianforum.net
 
***Kart telefonike***
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.gjith-qka.forumotion.com :: Teknologjia-
Kėrce tek: